Szukaj

Kategorie

Newsletter

Zarejestruj konto i włącz newletter, aby skorzystać z promocji i cen hurtowych.

Dowiedz się pierwszy!

Adres email wydaje się błędny. Subskrypcja na adres {0} została anulowana.

Dane firmy

F.H.U. WOJART Wojciech Tobiasz

F.H.U. WOJART Wojciech Tobiasz

Adres

Łąka 513

36-004 Rzeszów

Podkarpackie

E-mail

e-Sklep Tapicerski.pl: hurtownia@tapicerski.pl

Biuro Tapicerski.pl: biuro@tapicerski.pl

Serwis narzędzi BeA i BIZON: serwis.bizon.bea@tapicerski.pl

Rozliczenia Tapicerski.pl: faktury@tapicerski.pl

Telefon

Biuro: 884 655 599

Telefon stacjonarny: 177 721 322

Serwis: 177 721 322

Sprzedaż: 575 950 574

Konto bankowe

Bank ING PLN: 44 1050 1562 1000 0090 7342 4088

Bank ING EUR: PL 42105015621000009715975695

Bank ING VAT: 54 1050 1562 1000 0024 4571 5481

Dane firmy

NIP: 8132739479

Regon: 180560216

O Nas

Na każdym etapie produkcji mebli potrzeba nie tylko kreatywności, ale także rzemieślniczej dokładności i skrupulatności. Najbardziej pomysłowa konstrukcja nie ma racji bytu, kiedy tapicer używa kiepskiej jakości materiałów. O jakości mebli świadczy bowiem ich staranne wykonanie oraz trwałość, o które trudno, kiedy się produkuje meble oszczędzając na materiałach tapicerskich. Znalezienie dobrej hurtowni tapicerskiej jest więc kluczowe i dla fabryki, i dla małego producenta mebli.

Czym wyróżnia się dobra hurtownia? Przede wszystkim szerokim asortymentem oferowanego towaru; taką ilością, która umożliwia jednorazową realizacją bardzo dużych zamówień oraz tempem realizacji tych zamówień. Dobrze więc, żeby dysponowała własnym transportem. Płynna i szybka realizacja nawet dużych zamówień od producentów mebli zawsze skutkuje obopólnym zadowoleniem ze współpracy. Jeśli dodatkowo można w hurtowni zamówić towar, którego aktualnie nie ma na stanie, ale o sprowadzenie którego pracownicy postarają się jak najszybciej, relacje na linii producent mebli - dostawca akcesoriów/materiałów tapicerskich układają się wzorcowo. 

 

Co oferujemy jako hurtownia materiałów tapicerskich? https://tapicerski.pl/ to sklep i hurtownia. Fabrykom oraz mniejszym producentom mebli polecamy zaopatrywanie się hurtowe, gdyż sklep nie zawsze dysponuje odpowiednią ilością materiałów tapicerskich. Hurtownia natomiast przygotowana jest do natychmiastowej realizacji dużych zamówień oraz dysponuje własnym transportem. Dostarczamy materiały tapicerskie w miejsce wskazane przez klienta. 

Nasz asortyment obejmuje m. in.:

  • elementy konstrukcyjne do mebli
  • kątowniki i łączniki
  • wszelkie rodzaje gwoździ, w tym ozdobne
  • wiertła i wkręty
  • kleje
  • nici
  • mechanizmy, prowadnice i rolki
  • tkaniny i pasmanterię

Precyzyjna struktura strony internetowej pozwala szybko zorientować się w całym asortymencie zarówno sklepu, jak i hurtowni. W zależności od ilości potrzebnych materiałów oraz sposobu realizacji zamówienia, można skorzystać z usług jednego lub drugiego podmiotu. Hurtownia materiałów tapicerskich nastawiona jest na zamówienia duże, większe i największe, a samochody transportowe przystosowane są do przewozu bardzo ciężkich towarów. 

Z kim współpracuje hurtownia tapicerska - tapicerski.pl?tapicerski.pl zorientowany jest na współpracę z klientami indywidualnymi oraz wytwórniami mebli i fabrykami. Stąd połączenie sklepu oraz hurtowni. Oferujemy szeroką gamę narzędzi tapicerskich oraz części i akcesoriów meblowych. Nasza hurtownia meblarska dostarcza każdego dnia materiały do produkcji mebli w asortymencie ponad 2500 produktów. Od ponad 10 lat zaopatrujemy w części do mebli większość lokalnych producentów. Podejmujemy współpracę z każdym podmiotem gospodarczym, któremu zależy na znalezieniu solidnego partnera. 

Gwarantujemy, że i klienci indywidualni, i przedstawiciele dużych fabryk meblowych są u nas traktowani jednakowo. Zapraszamy do współpracy także firmy trudniące się projektowaniem mebli na zamówienie. Szeroki asortyment materiałów tapicerskich oraz akcesoriów meblowych znacznie ułatwia pracę koncepcyjną - już na etapie wstępnych wymagań klienta można zajrzeć na nasze wirtualne półki i oszacować, czy wymagania są możliwe do realizacji oraz określić termin, w którym projekt zostanie zrealizowany. 

Równie chętnie podejmujemy współpracę ze sklepami branżowymi - marketami budowlanymi, sklepami z wyposażeniem wnętrz czy placówkami sprzedającymi wyłącznie meble.

Budowanie własnej przestrzeni wymaga nie tylko wielkiej, estetycznej wizji, ale także mrówczej pracy związanej ze skonstruowaniem perfekcyjnego mebla. Amatorów samodzielnego budowania mebli na własny użytek zapraszamy do naszego sklepu. Przedstawicieli fabryk i firm produkujących meble - do hurtowni

 

Potrzebujesz naprawdę dużej ilości materiałów tapicerskich? Skontaktuj się z nami! Kiedy produkcja idzie pełną parą, najszybciej zaczyna brakować elementarnych materiałów tapicerskich. Drobiazgów, bez których płynna produkcja przestaje być możliwa. Hurtownia https://tapicerski.pl/ działa niczym pogotowie ratunkowe. Nawet największa ilość towaru, w tym elementy ciężkie i wymagające w drodze specjalnego traktowania, trafi w miejsce wskazane przez klienta najszybciej jak to możliwe. To czego nie ma na stanie, sprowadzamy w kilka chwil abyś mógł powiedzieć, że Tapicerski.pl to najlepsza hurtownia tapicerska i meblarska w kraju. Mamy ambicje, aby dostawa była u nas tania i szybka, a obsługa wzorowa i prezentująca duży asortyment. Chcemy by można było w jednym miejscu, bez problemu, zamówić wszystkie części jakich potrzebujesz do mebli. 


Nie rezygnuj z usług naszej hurtowni, jeśli formularz na stronie internetowej wskaże, że nie mamy tyle towaru, ile jest ci właśnie potrzebne. Skontaktuj się z nami telefonicznie albo mailowo, a my podejmiemy wszelkie niezbędne działania, żeby towar znaleźć i dostarczyć jak najszybciej. Jeśli jesteś naszym stałym klientem, śledź anonsowane na stronie internetowej promocje oraz listę bestsellerów. 

Hurtownia tapicerska przy sklepie https://tapicerski.pl/ gwarantuje szybki dowóz najwyższej jakości materiałów tapicerskich oraz akcesoriów meblowych na terenie całej Polski.

Sprawdź stan połączenia z internetem